Badanie predyspozycji zawodowych

Pakiet indywidualnych sesji

Pakiet dwóch indywidualnych sesji, podczas których zostaną zbadane predyspozycje zawodowe i zostanie przeprowadzona ich analiza.

Doradca zawodowy w oparciu o różne (niezależne) metody badawcze przeprowadzi diagnozę oraz przygotuje jej analizę (również w formie raportu).  Badanie pozwoli określić predyspozycje, preferencje, talenty i zasoby w ukierunkowaniu do podjęcia decyzji o wyborze ścieżki kariery zawodowej. 

entrepreneur-2275739_960_720

Co da uczestnikowi udział w pakiecie?

Zbadanie predyspozycji zawodowych

Diagnoza predyspozycji zawodowych na podstawie specjalistycznych niezależnych badań, adekwatna do profilu zainteresowań i kompetencji uczestnika.

Otrzymanie raportu

Analiza z przeprowadzonej diagnozy predyspozycji zawodowych w formie napisanego raportu, udostępniona uczestnikowi do tygodnia po zakończonych sesjach. Analiza będzie przydatna w podjęciu decyzji o wyborze ścieżki kariery zawodowej.

Do kogo jest skierowany pakiet ?

Młodzież

Do młodzieży, przed którą stoi wybór ścieżki zawodowej (wybranie rodzaju szkoły ponadpodstawowej, zawodu, kierunku studiów).

Dorośli

Do osób dorosłych, które poszukują nowej ścieżki zawodowej i zastanawiają się nad przekwalifikowaniem się.

Informacje organizacyjne

Wiek

Pakiet jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży stojących przed wyborem ścieżki zawodowej (począwszy od VII klasy szkoły podstawowej, przez szkołę ponadpodstawową) oraz dla dorosłych, biorących pod uwagę przekwalifikowanie się na rynku pracy.

Terminy i miejsce sesji

Terminy sesji uzgadnia się indywidualnie (telefonicznie lub mailowo). Sesje odbywają się w Gabinecie Archipelagu Rozwoju (Mickiewicza 23).

Czas trwania

Czas trwania każdej z sesji wynosi 90 minut.

Prowadząca

mgr Justyna Zabel

Koszt pakietu

Koszt pakietu wraz z raportem: 420 zł

Sposób rezerwacji

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po umówieniu i potwierdzeniu terminu należy wnieść opłatę za pakiet sesji w wysokości 420 zł.

Konto do wpłaty: 13 1020 3844 0000 1402 0179 9444 PKO BP Jarosław Dobrzyński Archipelag Rozwoju (w tytule proszę wpisać: imię i nazwisko uczestnika, pakiet doradztwo). 

KONTAKT

Archipelag Rozwoju

Jarosław Dobrzyński

Aleja Mickiewicza 23

77-400 Złotów

NIP: 767-128-45-25

Nr konta: PKO BP 13 1020 3844 0000 1402 0179 9444

Telefon

E-mail

Social Media