Matematyka
- dobry start

pierwsze klasy szkoły ponadpodstawowej

brain-g4eafb29c5_1280
mathematics-gdbe466cd1_1280
einstein-ge767fa438_1280

Zajęcia z matematyki pozwalające na dobry start w szkole ponadpodstawowej

Rozpoczęcie edukacji w nowej szkole, to wyzwanie dla większości młodzieży. Zmiana trybu nauki, większa intensywność, duże oczekiwania samodzielności. Matematyka jako obowiązkowy przedmiot maturalny jest wymagająca. Wszelkie zaległości, niezrozumienie w porę zagadnień, będą narastać jak kula śniegowa. Dlatego proponujemy zajęcia, które pomogą odnaleźć się w matematycznej rzeczywistości. Objaśnianie poszczególnych zagadnień w praktyce, bazując na rozwiązywaniu zadań, pozwoli stawić czoła nowym wymaganiom. Zbuduje poczucie pewności siebie, niwelując niepotrzebny stres.

Co zyska uczestnik zajęć?

Objaśnienie nowych zagadnień

Uczestnik zajęć może liczyć na bieżące objaśnienie zagadnień matematycznych, z któymi się zmaga na lekcjach.

Uzupełnienie zaległości

Czasem w toku edukacji w nowej szkole okazuje się, że uczeń ma zaległości z poprzedniego etapu, któe utrudniają zrozumienie bieżącego materiału. Podczas tych zajęć będzie mógł je uzupełnić.

Powtarzanie materiału

Nic tak nie sprzyja doskonaleniu się w matematyce, jak rozwiązywanie zadań. Liczba przeliczonych zadań decyduje o sukcesie w tej dziedzinie. Dlatego uczestnik zajęć będzie mógł utrwalić swoje umiejętności praktykując rozwiązywanie zadań pod okiem fachowca, który będzie służył wsparciem i wskazówkami.

Zajęcia będą zindywidualizowane i prowadzone w życzliwej atmosferze, sprzyjającej uczeniu się.

Informacje organizacyjne o zajęciach

Wiek

Zajęcia są przeznaczone dla młodzieży uczęszczajjącej do pierwszych klas szkół ponadpodstawowych. Indywidualizujemy zajęcia do możliwości rozwojowych uczestników. Pracujemy w grupie ok. 10 osób.

Termin zajęć

Zajęcia odbywają się w poniedziałki od września do końca czerwca (tak, jak trwa rok szkolny) o godz. 16:15.

Czas trwania

Zajęcia trwają dwie jednostki lekcyjne, tj. 1,5 godziny zegarowej (90 minut).

Lokalizacja

Zajęcia odbywają się w Archipelagu Rozwoju przy Alei Mickiewicza 23. Szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji znajdują się w zakładce Kontakt.

Koszt

1 zajęcia kosztują 60 zł.
Koszt miesięczny zależy od liczby zajęć w danym miesiącu i podany jest w harmonogramie dołączonym do umowy. Zajęcia nie odbywają się w czasie wolnym od zajęć szkolnych (przerwy świąteczne, ferie, długie weekendy).

Prowadząca

mgr Joanna Izdebska

Sposób rezerwacji

W celu rezerwacji miejsca należy uiścić przedpłatę za zajęcia wrześniowe w wysokości 120 zł.

Konto do wpłaty: 13 1020 3844 0000 1402 0179 9444 PKO BP Jarosław Dobrzyński Archipelag Rozwoju (w tytule proszę wpisać: imię i nazwisko dziecka, Matematyka – dobry start). Proszę równocześnie przesłać informację o zgłoszeniu na adres e-mail: j.w.dobrzynski@gmail.com, celem kontaktu i sporządzenia umowy – zostanie przekazana Państwu umowa wraz z harmonogramem zajęć. 

Informacje dodatkowe

Grupa powstanie przy minimum 7 zgłoszonych uczestnikach, jeżeli grupa nie zostanie utworzona, wpłacone środki zostaną Państwu zwrócone.

KONTAKT

Archipelag Rozwoju

Jarosław Dobrzyński

Aleja Mickiewicza 23

77-400 Złotów

NIP: 767-128-45-25

Nr konta: PKO BP 13 1020 3844 0000 1402 0179 9444

Telefon

E-mail

Social Media