Coaching

• indywidualny • grupowy • biznesowy

happy-4402887_640
planning-4086860_1280
businessman-4086853_1920

• Chcesz się rozwijać i nie jesteś przekonany,
czy to dobry kierunek?
• Czujesz się niekomfortowo w obecnej sytuacji?
• Masz swoje cele,
ale brakuje Ci determinacji do ich realizacji?
• Blokują Cię jakieś ograniczenia?
• Walczysz ze sprzecznymi przekonaniami?

Na czym polega coaching?

Coaching jest procesem. Coach towarzyszy klientowi w tym procesie, ale to klient bierze odpowiedzialność za to, co chce osiągnąć i jak. Coach przy pomocy narzędzi coachingowych, w czasie sesji, wspomaga klienta w budowaniu jego drogi do celu.

Celem może być naprawa relacji międzyludzkich, znalezienie pracy,  wybór drogi kariery, czy ścieżki edukacyjnej, poprawa efektywności w pracy, czy w wypełnianiu obowiązków domowych, osiąganie lepszych wyników w sporcie, schudnięcie, zmiana nawyków życiowych, itp… Coach spotyka się ze swoim klientem w ustalonych odstępach czasowych w celu przeprowadzenia sesji coachingowych. Sesja trwa ok. 1 – 1,5 godziny. Sesje odbywają się w ustalonych z klientem odstępach czasowych, zależnie od wybranych do realizacji celów. Zazwyczaj na początku spotkania są częstsze –  co tydzień, później rzadsze  – co 2, 3 tygodnie. Główna praca klienta nad swoimi celami przypada właśnie w okresie między sesjami, wtedy realizuje on wybrane podczas sesji zadania, które przybliżają go do osiągnięcia zamierzonego celu.

business-3639453_1280

Jakie korzyści będziesz mieć z udziału w coachingu?

Zweryfikujesz swoje wartości

W każdym momencie życia określone wartości są najważniejsze. I to z czasem się zmienia. Dzięki pracy z coachem odnajdziesz i nazwiesz kanon Twoich kluczowych wartości. To sprawi, że kolejne podejmowane działania, będą zgodne z Twoimi potrzebami, także, a może: przede wszystkim - wypływającymi z Twojego wnętrza.

Określisz swoje cele

Zdefiniujesz swoje życiowe cele i określisz ich hierarchię. Zdasz sobie sprawę, które z nich dadzą Tobie większe życiowe zadowolenie i efektywność. Zweryfikujesz, czy są one warte włożonego przez Ciebie wysiłku i poniesionego kosztu.

Stworzysz strategię i plan

Efektywne osiąganie celów możliwe jest dzięki dobrej strategii i dopasowanemu do Twoich możliwości planowi.

Znajdziesz motywację do działania

Paliwem do podejmowania działań przybliżających nas do realizacji celów jest motywacja wewnętrzna. Coach pomoże Ci ją znaleźć. Jest to ważne, by się nie poddać i nie zrezygnować, gdy zaczniesz napotykać przeciwności.

Otrzymasz wsparcie

Coach będzie Tobie towarzyszył na drodze osiągania celów. Będzie Cię wspierał. W razie niepowodzeń, pomoże Tobie odnaleźć nową drogę lub zweryfikować Twoje cele, tak by Twoje działania były optymalne.

Podniesiesz jakość swojego życia

Dzięki wypracowanym w czasie coachingu dobrym nawykom, podniesiesz komfort swojego życia. Efektywność i sprawczość dadzą Ci ogromną radość i satysfakcję. Staniesz się osobą proaktywną, nastawioną na rozwój.

Ile kosztuje coaching?

Pierwsza sesja, zwana kontraktową, jest bezpłatna. Dopiero po niej klient decyduje, czy chce brać udział w procesie coachingowym. Polecamy wykupienie pakietu, z uwagi na fakt, że coaching nie jest działalnością interwencyjną, ale całym procesem, który wspiera klienta w jego drodze do celu, do zmiany samego siebie.

Drogi Kliencie, czy warto zainwestować kwotę zbliżoną do opłaty za weekendowy pobyt w SPA lub udział w ekstremalnym wydarzeniu  w coaching? Pobyt w SPA lub ekstremalne wydarzenie z pewnością poprawi Twoje samopoczucie na kilka następnych dni, może tygodni. Natomiast efekty coachingu na trwałe zmienią Twoje życie, bo wypracujesz swój sposób na osiąganie celów i bycie szczęśliwym. 

cena3

"Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

H. Jackson Brown

Skontaktuj się ze mną, by umówić się na coaching indywidualny, biznesowy lub grupowy. Prowadzę również zajęcia w ramach projektów.
Istnieje możliwość prowadzenia zajęć stacjonarnie (w Archipelagu Rozwoju lub u Klienta) oraz zdalnie. Chętnie współpracuję przy różnych projektach.

Karolina Skotarczak-Dobrzyńska

Absolwentka studiów podyplomowych z coachingu na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu, certyfikowany coach ACSTH

Informacje telefoniczne

+ 48 604 514 309

Facebook

https://www.facebook.com/karolina.skotarczakdobrzynska

WhatsApp

+ 48 604 514 309
Karolina Skotarczak-Dobrzyńska

KONTAKT

Archipelag Rozwoju

Jarosław Dobrzyński

Aleja Mickiewicza 23

77-400 Złotów

NIP: 767-128-45-25

Nr konta: PKO BP 13 1020 3844 0000 1402 0179 9444

Telefon

E-mail

Social Media